سوالات متداول

سوالات متداول

هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت چگونه تعیین می شود؟

هزینه طراحی وب سایت به عواملی از جمله نوع وب سایت و امکانات مد نظر شما،نوع قالب و گرافیک سایت شما بستگی دارد. میتوان گفت که با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

هزینه ای که برای سفارش وب سایت پرداخت می شود برای چه مدت است ؟

هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه است و شما در هیچ زمانی نیاز به هزینه مجدد برای طراحی وب سایت ندارید، فقط یک هزینه تمدید سالیانه دارد که هزینه جزئی می باشد و فقط شامل هزینه دامین و هاست می باشد. و در صورتی که بخواهید قابلیت و یا امکان جدیدی به سیستم اضافه شود فقط هزینه های امکانات و قابلیت های جدید را پرداخت میکنید و نیازی به هزینه طراحی از ابتدا برای یک سایت جدید نمی باشد.

نحوه پرداخت ها به چه شکل است ؟

مبلغی از قرارداد در زمان شروع کار و ما بقی به صورت توافقی دریافت خواهد شد.

آیا مدیریت یک وب سایت نیاز به اموزش دارد؟

بخش مدیریت وب سایت به نحوی ساده میباشد که هرکس دانش استفاده از اینترنت را داشته باشد به راحتی میتواند با این بخش کار کنند.اما با این وجود هم باز آموزش های لازم را به شما ارائه خواهیم داد.

آیا شما از CMS های آماده استفاده میکنید؟

خیر، با توجه به مشکلاتی که این سیستم های آماده دارند ترجیح میدهیم که از آنها استفاده نکنیم.و از صفر تا صد پروژه را کد بزنیم.