خدمات

خدمات

برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت

انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی تحت وب به زبان php بصورت اختصاصی با امکانات و ساختار مورد نظر شما تخصص ماست.

Php یکی از قدرتمند ترین و پرکاربرد ترین زبانهای برنامه نویسی تحت وب بوده و تا کنون سایتهای زیادی با این زبان ساخته شده اند. سرعت بالا ،هزینه کم و قابلیت های این زبان در طراحی سایت از مواردی است که باعث استفاده روز افزون از این زبان برنامه نویسی شده است .

بیشتر بخوانید

طراحی و گرافیک

طراحي حرفه اي و استاندارد بودن يک وب سايت مي تواند کاربر را تشویق به ماندن در وب سايت نمايد ؛ ظاهر سایت باید زیبا کاربر پسند و طبق استانداردهاي طراحي سايت باشد.طراحي وب سايت نيز همانند هر مقوله ديگري از استانداردهايي پيروي مي کند.

طراحی قالب responsive از دیگر خدمات ما در زمینه طراحی وب سایت میباشد.

طراحی قالب سایت responsive یا طراحی قالب سایت واکنش گرا با رواج دستگاه های مختلف مانند تبلت، موبایل و... اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سایت هایی که به این روش طراحی می شوند می توانند اطلاعات خود را با عرض صفحه نمایش کاربر تطبیق داده و بر همین اساس اطلاعات مورد نظر را نمایش دهند. در اینگونه سایت ها نیازی به طراحی مجدد قالب برای نسخه موبایل وجود ندارد.

بیشتر بخوانید
طراحی و گرافیک
بهینه سازی

بهینه سازی

سئو يعني توليد کردن صفحات وبي که براي موتورهاي جستجو جالب وجذاب هستند . به عبارتي فرآيندي است که منجر مي شود آدرس يک سايت اينترنتي در بالاترين نتايج يک موتور جستجو قرار گيرد .در اغلب موارد موفقيت يک وب سايت به بهينه سازي وب (سئو) بستگي دارد.

بیشتر بخوانید